Yüzük ve Alyans

Yüzük ve Alyans

Erkek ve kadınların sıklıkla kullandığı yüzükleri çeşitli modellerle sunmaktayız. Daha çok kadınların ilgi odağı olan bu yüzükler, bünyemizde bulunan çeşitli taşlarla yapılmış ve tamamen gümüş modellerle herkesin ilgisini çekmekte ve talep edilmektedir. Aşkınızın bir sembolü olmasını istiyorsanız ya da sevdiğinize unutamayacağı bir hediye almak istiyorsanız yüzük modellerimize göz gezdirmenizi öneririz. 

Kadınlar tarafından en çok tercih edilen aksesuarların başında gelir yüzükler. Bu bakımdan oldukça önem vermektedir kadınlar. Günlük hayatta ya da özel günlerde takabilecekleri yüzük birbirinden farklı yüzük çeşitlerimiz oldukça yoğun talep görmektedir. Dilediğiniz takdirde yüzüklere işlemeler vasıtası ile sevdiğinizin ya da kendinizin baş harflerini yapabilir isimleri ölümsüzleştirebiliriz. 

Erkekler için birbirinden farklı yüzük çeşitlerimiz de bulunmaktadır. En çok tercih edilen yüzük çeşitleri sade ve tuğralı modellerdir. Görünüş olarak muhteşem olan bu ürünler çok talep edilen modeller arasında. Siz de işlemeli ya da sade bir yüzük istiyorsanız çeşitlerimize bakmanızı öneririz.

Gümüş Swarovski Taşlı Yeşil Yüzük
Swarovski Taşlı Kırmızı Yüzük
Swarovski Taşlı Mavi Yüzük
Gümüş Kelebek Yüzük
Gümüş Sonsuz Melek Yüzük
Gümüş Yusufçuk Yüzük
Gümüş Sonsuz İki Kalp Yüzük
Gümüş Beştaş Yüzük
Gümüş Elmas Montür Yüzük
Gümüş İki Kalp Yüzük
Gümüş Kare Montür Çiçek Yüzük
Gümüş Kare Montür Tektaş Yüzük
Gümüş Tek Taş Bayan Kalp Yüzük
Gümüş Tek Taş Bayan Yüzük
Gümüş Tek Taş Bayan Yüzük
Gümüş Tek Taş Bayan Yüzük
1 den 16 e 1200 (75 sayfa) ürün gösteriliyor