Küpe

Küpe

Kadınların vazgeçilmezi olmazsa olmazları arasında bulunan aksesuarlardan biridir küpeler. Tamamen özgün çalışmalar ile oluşturulmuş nadide parça ve güzelliğe sahip küpeler firmamızın özenli çalışmaları sonucu birçok çeşidiyle karşınıza çıkmaktadır. Fiyat performans açısından görebileceğiniz en seçkin ürünleri sizlerin beğenisi sunmaktayız. Tüm küpe çeşitlerimizin tamamı gümüş olup her biri özenli el emeğiyle üretilmiştir. Böyle eşsiz küpelere çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Küpe çeşitlerimiz arasında kadınlar arasında en çok tutulan ürünlerimiz şunlardır: kare figürlü zirkon taşlı rose gold gümüş küpe, yaprak figürlü ilkbahar sonbahar mineli gümüş küpe ve nar figürlü zirkon taşlı gümüş küpelerdir. Sizlere sunduğumuz küpe çeşitleri arasında en çok ilgiyle karşılaşan ürünlerimiz bu şekildedir. Her biri birbirinden değerli ve kıymetli küpeler kadınların gözdesi durumunda.

Sizler de sevdiğiniz kadına kendisini özel hissettirecek bu eşsiz küpeleri alabilirsiniz. Sevgililer günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerin en çok tercih edilenleri arasında olan bu küpeleri ve fırsatları kaçırmayın.

Gümüş Prenses Kesim Tektaş Küpe
Gümüş Tektaş Küpe
Gümüş Prenses Kesim Tektaş Küpe
Gümüş Tektaş Küpe
Gümüş Top Küpe

Gümüş Top Küpe


19,72 ₺

Gümüş Zirkon Taşlı Gül Küpe
Swarovski Taşlı Kırmızı Küpe
Swarovski Taşlı Mavi Küpe
Swarovski Taşlı Yeşil Küpe
Deniz Yıldızı Gümüş Küpe
Gümüş Çengel İğne Bayan Küpe
Gümüş Deniz Yıldızı Küpe
Gümüş İnci Küpe
Gümüş Küçük Halka Küpe
Gümüş Prenses Kesim Tektaş Küpe
Gümüş Prenses Kesim Tektaş Küpe
1 den 16 e 334 (21 sayfa) ürün gösteriliyor