Kolye

Kolye

Şıklığına önem veren her kadının ve erkeğin olmazsa olmazı olan kolyeler birçok farklı çeşidiyle bünyemizde barındırıyoruz. Birbirinden farklı ve güzel nice gümüş kolyeleri sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle değer verdiği kişilere hediye arayanların bir numaralı tercihi olan kolyeleri, sizlerin beğenisine sunmuş bulunmaktayız. Erkek ve kadınlar için üretmiş olduğumuz bu gümüş kolyeler tamamen birbirinden özgün tasarımlardır.

Ortamda tüm dikkatlerin üzerinde olmasını isteyen kadınlar için birbirinden şık ve doğal taşlar ile yapılmış kolyelerimiz mevcuttur. Kadınlar tarafından en çok talep edilen ürünler arasında olan kar tanesi figürlü zirkon taşlı gümüş kolyeler, kelebek figürlü pembe mineli gümüş kolye, kelebek figürlü pembe mineli gümüş kolye ve nar figürlü zirkon taşlı gümüş kolye şu sıralar en çok ön planda olan ürünlerimiz arasındadır. 

İnsanlar arasında şık gözükmek isteyen beyler için de mevcut kolyelerimiz bulunmaktadır. Erkeklerin tercihi kadınlara göre daha sade kolye türleri olmuştur. Sade ve düz görünümüyle oldukça şık gözüken kolye çeşitlerimiz ile beyler de istedikleri görünüme ve dikkat çekiciliğe kavuşmaktadır.

Gümüş Tuğra Kolye
Swarovski Taşlı Kırmızı Kolye
Swarovski Taşlı Mavi Kolye
Swarovski Taşlı Yeşil Kolye
Ay Yıldız Gümüş Kolye
Gümüş Ay Yıldız Kolye
Gümüş Lapis Doğal Taş Kolye
Gümüş Tarak Kolye
Gümüş Tek Taş Kolye
Gümüş Tuğra Kolye
Turuncu Su Damlası Kolye
Gümüş Deniz Yıldızı Kolye
Gümüş Elite kolye Ucu
Gümüş Fil Kolye

Gümüş Fil Kolye


39,55 ₺

Gümüş Fil Kolye

Gümüş Fil Kolye


39,55 ₺

Gümüş Firuze Taşlı Ay Yıldız Kolye
1 den 16 e 1177 (74 sayfa) ürün gösteriliyor