Bileklik

Bileklik

Birbirinden Şık Bileklikler


Artık çocuk, genç, kadın, erkek demeden herkesin severek kullandığı bileklikler, firmamız tarafından özel ve dikkat çekici bileklikler ile sizlerin huzuruna sunmuş bulunmaktayız. Her geçen gün daha da kıymetlenen ve kullanılan bileklikler farklı tasarımları ve doğal taşları ile bileklikler kategorimizde bulabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı gümüştür ve her biri birbirinden kıymetli ve özel taşlar ile yapılmaktadır.

Kadınlara özel bileklik çeşitlerimiz arasında en çok ilgiyle takip edilen ürünümüz sonsuzluk rose gold siyah mineli gümüş bilekliktir. Sizlerde aşkın sonsuzluğunu ifade eden bu şık bileklikleri kendinize ya da sevdiklerinize alabilir, aşkınızı bu sonsuzluk kavramıyla yansıtabilirsiniz.

Beyler içinde çeşitli bileklik çeşitlerimiz bulunmaktadır. Daha çok tercih edilen modeller arasında koyu renkli taşlar ve sade desenli bileklikler beyler tarafından oldukça ilgiyle takip edilmekte ve tercih edilmektedir.

Tüm bunların yanında unisex bileklik ürünlerimiz de mevcuttur. Kadın, erkek her kesim tarafından kullanılan hiçbir ayrıma girmeyen bu şık bilekliklere sahip olabilirsiniz. El emeği örme unisex gümüş bileklikler en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Agath Taşı Bileklik
Doğal Akik Taşı Erkek Bileklik
Doğal Fasetli Kalsedon Taşı Bileklik
Doğal Fasetli Kalsedon Taşı Bileklik
Doğal Fasetli Kalsedon Taşı Erkek Bileklik
Doğal Jasper Dalmaçya Taşı Bileklik
Doğal Taşlı Ametist Bileklik
Doğal Taşlı Kaplan Gözü Bileklik
Doğal Taşlı Mat Akik Bileklik
Doğal Taşlı Mat Lapis Bileklik
Doğal Taşlı Obsidyen Bileklik
Doğal Taşlı Turkuaz Bileklik
Fasetli Agath Taşı Bileklik
Fasetli Agath Taşı Bileklik
Fasetli Agath Taşı Bileklik
1 den 16 e 553 (35 sayfa) ürün gösteriliyor